Kas kaltas? Kodėl gydytojai? Kaip apkaltinti ką nors? Kaip tapti nekaltu kaltinant kitus? Kieno kaltė jeigu aš nekaltas? Ar aš kaltas?

Prezikų gamintojo gerai dar, kad nekaltina. Nors iš kitos pusės…

paskaičius prezikų instrukciją, galima suprast, kad kažkam buvo kažkas neaišku, todėl jinai ir yra tokia ilga, tokiu smulkiu šriftu ir kurios niekas neskaito, pakol nepradeda mokėti alimentų arba kol nesugalvoja parašyti kam nors pretenzijos, kad nepagydė jam to, kas nepasigydo arba → kur jau konkrečiai net nėra ką ir gydyti, nes nepagydoma pagal faktą. Kadangi jeigu būtų pagydoma tai būtų pagydoma, o ne atvirkščiai. Nes jeigu pagydoma, tai kodėl niekas nepagydė arba neišsigydė pats? Logikos pagrindai.

Dėkoti nereikia. Vis tiek nepadės niekam. Nes **ui kas skaitys, nebent pamatys kokį vieną keiksmažodį (kurio neaišku ar yra tekste, bet būtinai pamatys jį) ir jį perskaitys ir tada galvos, kad čia tipo neapykanta.

Nes viskas čia gerai ir viskas taip ir turi būti. Kadangi žmonės nėra kažkokie tai da**ajobai ar tiesiog be pinigų (ū**gai) bei asmenys su ne itin kokybišku finansiniu raštingumu (v**katos), kuriem tik ir norisi pratęsti g****ę (nors ir nėra tam p**igų). Mes juos tiesiog neteisingai suprantame.

Kiek kainuoja prezervatyvai?

Manau protingiausia yra galvoti, kad už žmogų atsako kokie nors kiti žmonės, bet ne jis pats. O už žmogaus pa**mdytą žmogų – atsako dar kokie nors kiti žmonės, bet tik ne tas kas neskaitė prezervatyvo instrukcijos ir tik ne tas kas tiesiogine ta žodžio prasme gamino tą ž**gų (jeigu galima taip išsireikšt).

Žmogus nėra iš prigimties da**ajobas. Tiesiog aplinkui specialistai viską sugadina jam. Toksai vat neteisingas gyvenimas ir graudu viskas ir liūdna ir skaudu. Ech jeigu tik ne tie gydytojai ir ne tie autoservisai su savo mašinų ir organizmų gadinimu, tai gyventume amžinai, o autotransportas – tiesiog negęstų ir niekada nereikėtų pirkti naujos mašinos, kadangi mašinos -> nerūdija, negenda ir visada yra naujos, pakol meistras autoservise nesugadina ir nepridaro žalos opel zafirai 2006 metų, kurios pavaras ramiai ir be streso, tvarkingai besirikiuodamas perjunginėja tvarkingas pilietis (fizikos instituto doktorantas, suvokiantis visus fizikos dėsnius ir metalo oksidacijos bei deformacijos procesus, o ne koks nors degeneratas be priekinio danties, neturintis pinigų naujai mašinai iš autogidas.lt už 2,5 gabalo ir kuris yra genijus, sugebantis tiesiog kreiptis dėl gydymo ar kitokių paslaugų ir ką nors po to kaltinti)

Kadangi kas kaltas jeigu įsipisau į akmenį?

TEISINGAI:

AKMUO ARBA SAVIVALDYBĖ, PADĖJUSI AKMENĮ PROTINGAM ASMENIUI [bonus pater familias] SPECIALIAI NE LAIKU IR NE VIETOJE TAIP, KAD JIS ATSAKINGAI EIDAMAS IR IŠ SAVO DIDELIO SMEGENŲ SVORIO NEPAMATYDAMAS TO AKMENS SPECIALIAI B**T UŽKLIŪTŲ IR JAUSTŲ MORALINĘ (NE BET KOKIĄ) ŽALĄ, KURI PAGAL “WIKIPEDIA” NEGALI BŪTI IŠMATUOJAMA MATERIALIAI, TAČIAU KOKIE 500 ARBA “ŠTUKA” BEI “DEŠIMT GABALŲ ARBA KETURI MILIJONAI” → PO**UI, SUEIS IR NEBELIKS “Moralinių Lomkių”. (MORALINĖ ŽALA)

[Kaltinimo algoritmas] -> “Kalti visi, tik ne AŠ. Kuo didesnis sąrašas kaltų, tuo tu nekaltesnis ir tuo tu labiau neatsakai už tai kur tu kaišai savo birką be preziko” 🙂 Nupirkit kas nors naują klaviatūrą. Dėkui 🙂

Meistras 910.lt Vilniuje

Linkas į telegram čiatą: