Dj pultas, hipsteris, dalbajobas, narkomanas, zoomerių karta, žolė, laisvė, marichuana, tūsai, vakarėliai, klubai, nuoskaudos, verkikas, valkata

Imbicilams ir degeneratams edition

Skaityk daune.

Jeigu tu nemoki lietuviškai ir rašai skundus angliškai, tada skaityk angliškai daune, o po to lietuviškai, imbicile, kad geriau viską suprastum, lašara, ir daugiau nereikėtų skųstis paslaugom kitur, dalbajobe, ne tik pas mane, nuopisa:

Print it on a white T-Shirt with a black pen and send it to your mom. We are not psychologysts and we do not offer an emotional help. This is a repair service, not your mom’s place. You paid zero for diagnostics. If you have any complaints to us → you are not our problem, you are the problem of your parents. Tell them about how you feel or go see a doctor or call to an emotional help line f.e. “Jaunimo linija”.

Užsienietis b**t atsirado… Menininkų hipsterių nuskriaustųjų zoomerių karta. Skųskis mamai. Nusišikt ant tavo emocijų ir įsižeidimų man. Aš ne tavo tėvas. Kur tėvas beje vapše? Namuose bent? Vat būtent. O kas kaltas? Žinoma. Kiti. Servisas ir restoranai.

Nemoki derint reikalų servise tai neik į servisą. Niekas tau nieko neskolingas. Tu ne klientas, o praeivis / lankytojas. Praeivis / lankytojas ir jo komentarai internete = tarakonas, bandantis visiem paverkt, kad pasaulis įžeidė ir užgavo jausmus.

Tavo komentaras tik patvirtina visas teorijas apie vartotojų psichologiją ir nuskriaustųjų jautruolių kartą, kuri jaučiasi be galo svarbi ir įdomi, tačiau viskas ką sugeba tai tik skųstis gyvenimu, įstaigom ir kitais žmonėm, bet tik ne savo galva (perpista).

Niekas tavęs nekvietė ir niekas tau nesiūlė nieko ir nieko nežadėjo tau niekas nieko. Tu bent pinigų turi, kad eini į taisyklas / pas meistrus ?
Nustok haliucinuot ir rūkyt savo šūdus kažkokius.Dar kartą užmatysiu – nepriimsiu niekur.

Taisyk savo šūdą pats. Narkomanas supistas su perpista galva ir dj pultu bei cigarete dantyse (kaip valkata ir *ybčiulpys, čiulpiantis karvės šlapimą maišytą su acetonu, popierium ir tavo mamos krūties laktoze bei tabako gamyklų likučių “Atchodais”, kuriuos tau šiaip ne taip pavyksta nusipirkti papigiai iš paskutinių šaibų maldaujant savo tėtuko ir mamytės, kad tau ką nors nupirktų valkata tu jebanas gerai kad skaitai)

Pamiršk adresą kur ėjai ir draugam pasakyk, kad neitų pas mane. Jebal aš nx tokius “klientus”. Nereikalingi jūs niekam. Nuostolis, ne pelnas. Ir dar protą knisat žmogui.

Normalūs klientai normaliai viską susitaria ir visi viskuom patenkinti, čia b**t tik tau “incredibly rude”, nes tu “incredibily” be smegenų arba su kempine vietoje galvos.

Normalus klientas visada žino ko nori ir visada susitaria konkrečiai ir visada gauna ko nori, o jeigu esi dalbajobas tai tau visur problemos bus ir servise ir mcdonald’e ir kirpykloj ir taisykloj ir “čiliake” už du eurus valgant blyną ir kebabinėj už kelis eur valgant kebabą rašysi skundą, kad ch**vai padarė.

Nes jūs nežinot ko norit. Viskas ką sugebat tai tik verkti.

– Meistras.

Siunčia nachui.

Oficialiai, skaitmeniškai ir elektroniškai
pasirašau, kad tu dalbajobas ir imbicilas, o ne klientas.

Reportinti gali arba skųstis mamai. Kad pasiuntė nachui.

Ir čia tavo tėvo darbas buvo tau šitą išaiškint, o ne mano. Gali nedėkoti. Vėliau “ačiū” pasakysi. Kai praeis 14 metų ir rysi antidepresantus savo jobanoj psichuškėj nuo savo tų jobanų tūsų, narkotikų ir vakarėlių pisdamas protą, kad sveikatos apsaugos sistema visiškas gaidys ir veryga neleidžia gert, rūkyt, o meistrai servise tik duchina ir nemandagiai šneka.

Pas tėvą paklausk kodėl viskas taip gyvenime grubu ir nemandagu.

Tik vat klausimas kur jis.

Sjibalsiai nx. IR teisingai padarė.

Nes jeigu tokia chuinia man gimtų – aš irgi eičiau nx iš ten ir palikčiau tave su tavo m*tina š**ava kartu gyvent jūsų savo ten toj šiknoj, kurioje jūs TEN gyvenate PAS SAVE.


#durex #prezervatyvai #sveikagyvensena #smegenųreklama

Debilų keywords: gyventi, kaip rasti merginą, kur pigiau nusipirkti, kaip sutvarkyti, kaip suremontuoti. Ar verta ką nors daryti, kaip mokėti, kur eiti, ką daryti, kiek kainuoja, kodėl viskas taip kaip turi būti, kas per gaidys, kodėl, kur ir kaip taip gali būti apskritai. Gyvenimas gali reikia nes kadangi noriu ir būtina, privaloma, pigiau greičiau ir skubiai, kokybiškas tinklapis. Geras tinklapis, geras meistras, geri meistrai, geras tualetinis popierius, parduotuvė, prekės, internetas.

Meistras 910.lt Vilniuje

Linkas į telegram čiatą: