skaityk žiurke, kodėl nesiseka gyvenime, kodėl nėra pinigų, kaip mesti gerti

tai čia iš vis galima suskirstyt visus į 100% priklausomas, 5% priklausomas, 50% priklausomas, beveik nepriklausomas, kartą į metus priklausomas, nepriklausomas, bet išgeria prie progos ir t.t.

nu bet koks skirtumas kas kiek geria. esmė tik ar geria ar ne. ir ar gali paaiškinti kodėl geria.

jeigu net ir retai geria, bet nesugeba nei sau nei kitiem paaiškinti tai net jei ir nepriklausomas. kaip minimum su intelektu ir analitiniu mąstymu problemos pas žmogų, jeigu jisai galvoja, kad alkoholis atpalaiduoja.

tokiam gali parduoti nereikalinga prekę ir jis dar ją reklamuos.

Dar pradės stumt ant tų, kurie neperka.

kava ir cukrus nesupisa seratonino ir dopamino receptorių taip greitai kaip etilo spiritas. alkoholis tiesiogine ta žodžio prasme ardo neuronus. kava netirpdo riebalų smegenyse, būtinų normaliai smegenų veiklai.

bet kadangi alkoholis veikia dvigubai ir kaip depresantas ir kaip anestetikas tai kiekvienas vartojantis alkoholį jau rizikuoja tapti priklausomam. nes kai labai skauda arba kai labai kažkas blogai (pvz susigadinę dopamino receptoriai) – anestezija arba nuskausminamieji padės (kuriam laikui).

alkoholis gali padėti nejausti fizinio skausmo, diskomforto. bet tik tam kartui. nepašalins pačios priežasties dėl ko atsirado diskomfortas. cukrus organizmui apskritai yra reikalingas. tad čia netinkamas iš vis palyginimas.

dėl kavos nežinau, gal ir narkomanas. bet greičiausiai neįpūsiu į alkotesterį ir neatims teisių išgėrus puodelį kavos. o po 3-4 puodelio man jau daužysis širdis taip, kad kavos nebesinorės gerti. nuo alkoholio taip pat daužysis, bet smegenys su kiekvienu alkoholio gurgšniu vis mažiau tą pastebės.

  1. nerašiau, kad alkoholis blogai. rask žodį “blogai” mano parašymuose.
  2. ką bendro turi alkoholio vartojimas ar nevartojimas su “valgyti vien tik daržoves” “viską disciplinuotai daryti” jei kalba eina apie alkoholį, o ne tapima šventuoju. valgyk tu nors dramblieną. kelkis tu iš lovosnors 17 vakaro.
  3. žmonės apskritai nėra protingi, jie kvailesni už kai kuriuos gyvūnus.
  4. nu tai nepripranti, nes negeri, nes vimdo. pripratimas išsivysto po kurio laiko, kai organizme išsijungia vėmimo refleksai, nes normali reakcija ir yra vėmimas, pasišlykštėjimas alkoholio atžvilgiu. tai ne pagal mane, o pagal tave. čia tu sau kažką prigalvojai, bet atseit susišvietė, kad aš taip pasakiau.
  5. tai tie tavo pažįstami kurie geria – jie ir yra priklausomi. žmonės nuo daug ko priklausomi. nepriklausomas tas kuris negeria, nenori gerti, nenori būti priklausomas, tas kuriam neskanu, tas kurį vimdo nuo alkoholio kvapo, tas kuriam nemalonu įsipilti į burną alkoholio. nes jis smirda. jis šlykštaus skonio.
  6. nesakiau, kad visiem patinka alkoholis, vėl tu savo mintis bandai prirašyti kitam žmogui…

jei jau sakai, kad aš kažką sakau, tai cituok. arba nurodyk bent jau tuos žodžius ir tas mintis, kurias aš tikrai ištariau.

pvz nepavartojau žodžio “alkoholis” ir “blogai” viename sakinyje. čia tu tą pasakei dabar. ne aš. aš tik vardinau faktus apie alkoholį nenurodydamas ar tai blogai ar gerai. o tik kaip veikia ir kodėl taip veikia. o tavo smegenys apdorojo tai kaip BLOGAI. o ar aš rašiau, kad blogai?

Meistras 910.lt Vilniuje