Kodėl viskas toks šūdas ir gyvenimas toks gaidys bei kodėl taip nesiseka dalykai? Kaip nustoti verkti, būti idiotu, pistis į medį bei dėl to kaltinti kitus.

Spausk čia ir / arba čia -> išsirink kuris tau patogesnis, skaityk, nekrušk proto, eik į biblioteką arba išsipasakok telegram čiate balsu gyvai betkuriuo paros metu https://t.me/klubas404.


Nusišikt ko tu tikėjaisi ir kaip tu jautiesi. Niekas čia nepildo nei norų nei svajonių. O taip pat ir – dėl nieko neužjaučia. Greičiausiai kreipėtės ne tuo adresu. Gal mieste yra kur nors užuojauta ir daug bendravimo + “positive vibes”, kurių – čia nėra. Ir nebus.

Jeigu jaučiatės kaltas, nemaloniai, įskaudintai, negražiai, skaudžiai, įžeistai ir t.t. – greičiausiai jūsų intuicija (pasąmonė) žino kame bėda (skaitykite knygas). Ir tai – ne Meistro darbas tvarkyt kliento emocines / asmenines problemas. Čia – teikiama paslauga, kurios atsisakėte Pats/Pati/PATYS b**t, savanoriškai. Be prievartos. Kaip ir pridavėt – irgi patys, niekas nekvietė ir per jėgą nesiūlė, neįkalbinėjo ir niekaip kitaip nebandė jūsų čia prisikviesti ar privilioti.

Kreipkitės kitur arba eikite ten kur pirkote veikiantį naują daiktą, dalyką, prekę ir / arba paslaugą su garantija visam gyvenimui ir kurio nereikėjo taisyti ir kuris nebuvo sugedęs ir yra geras ir veikiantis ir todėl pretenzijų niekam neturite, tačiau vis tiek turite, bet negalite nieko paaiškinti ko norite ir ar iš vis ko nors norite bei kažkokiais tai būdais sugebėjote netyčia užnešti Meistrui apžiūrėti daiktą, kuris buvo geras, naujas, visiškai be defektų ir neprašantis (daikto savininko prašymu) Meistro paslaugos.

Meistras 910.lt Vilniuje

Ne geros ir ne dienos.

Nepagarbiai.

Neapgailestaujame.

Ir užsikruškite.

Straipsnio remėjas:

Projektas -> “Pasidaryk viską pats taip kaip tau reikia ir susitvarkyk savo apgailėtiną nelaimingą gyvenimą – pats/pati/patys”.

Mum – viskas gerai, pretenzijų – mes niekam neturim.

Mes – Meistrai.

Mum – viskas p***ui.

žymos, gairės, nuorodos ir t.t.: kaip susikurti individualią veiklą, kaip susitvarkyti gyvenimą, kas yra individuali veikla, kaip nedegraduoti bei nesirgti visokiom išgalvotom “depresijom”.

Linkas į telegram čiatą:


Nuorodą į telegram grupę: