Užsiciklinusi papūga. #BDBDBD. Isterikos klasika. Dramos trikampis. Įsižeidimo algoritmas. Bingo. 777. Paravaginoplastinis sindromas.

1. “Blogas” | “Nesveikas” | “Psichas”

“Neteisingas”, Ne toks kaip “visi”, “Nesukalbamas”, “Nenuspėjamas”, “Nestabilus”, “Neprognozuojamas”, “Nesveikas” (Nevaldomas), “Keistas žmogus” (Nepaklusnus. Nepalankus. Nepatogus)”. Nepritariantis {viskam / kažkam tai} / “priešiškai nusteikęs” [“NEGATYVUS” / “Grubus”]. [Trukdo] -> “geriau tokių nebūtų” “naikint tokius” [Nepatogūs faktai]

Raktiniai žodžiai / frazės / šablonai / keywords / skriptas / algoritmas:

Neapykanta, piktas, agresija, negatyvus, keistas, ligotas, ligonis, psichiniai sutrikimai, diagnozė, paleido iš psichiatrinės, vaistai baigėsi matyt, gal išgerk kažko, ką vartoji, išgerk vaistų, tau reikalinga pagalba, su galva negerai, vėl girtas?, ką šiandien gėrei / rūkei?, tu gal vartoji kažką? šizofrenikas, depresija, neadekvatus, “stogelis” {sumažinti daiktai} pavažiavo, patarčiau nueiti pas psichoterapeutą, psichologą, psichiatrą (“kol dar nevėlu”) (“nors tau jau niekas nepadės greičiausiai”) (“bet neprarask vilties”), banint, pranešt apie tokius reikia, reportint, jį čia pastoviai banina, išmetė iš darbo, žmona / mergina / draugė / moteris buvusi paliko, “todėl ir banina”, jis čia pastoviai kuriasi naujus accountus / keičia nickus vėl, aš žinau jį – čia tas pats, nekreipkit į jį demesio (bet kreipkit), užteks apie tai kalbėti (bet visgi davai pakalbam), “eik iš čia”, “gal tu geriau jau patylėk”, “čia ne tavo tema / kanalas”, “eik iš mano chat’o”, “nulis pagarbos”, “jūs menkinat ir įžeidinėjat žmones / vadinat dalbajobais” / tau visi dalbajobai. Jaučiasi, matosi, gal, greičiausiai, matyt, atrodo, depresija jam, jį užgavo, jis įsižeidė ({todėl aš apie jį kalbu}), “vargšelis”, gaila, nemandagus, grubus tonas, jūsų tonas toks… man nepatinka… jūs grubiai šnekat su klientais (ir t.t.)

2. “Skurdus” / “Tinginys” / “Nedirba”

Nesidalina resursais. Neišnaudojamas. Egoistas [Daro ką nori]. Apeliacija į “tinginiavimą”, “nedarbštumą”, “neveiklumą”, “neperspektyvumą”, “veiklos beprasmiškumą”, “intelektą”, “brandumą” (“suauk”). [Vertinimas, prakomentavimas] (nesusijęs su išdėstytais faktais).

Raktiniai žodžiai / frazės / šablonai / keywords / skriptas / algoritmas:

“Susirask veiklos”, “Susirask normalų darbą”, “Susikurk asmeninį gyvenimą”, “Matosi, kad nėra kas veikti žmogui”, “Nieko gyvenime nepasiekęs”, “Vėl paklodžių prirašė”, “Daug teksto”, “Daug voice’ų”, “Neuždirba”, “Ūbagas”, “Skūpus” / “Skrudžas” / “Skrega” / “Gailikas”, “Egoistas”, “Savanaudis”, “Nieko nebaigęs”, “Nemąsto apie ateitį” (“Pratęsti giminę, šeimą, darbas, žmona, namas, šuo, vaikai, gėlės”) (“Materialistas, neperspektyvus, nesąmones rašinėja, nesąmones kalba”)

3. “Gailestis” + Dramatiški daugtaškiai…

[“Nuoširdus” “gailestis], Sugėdinimo taktika. Apeliacija į vaikystę, seksualinę oreantaciją, lytinius organus, kūną, veidą, išvaizdą, išorę, manieras, “neišsiauklėjimą” / “neišauklėtumą” / išsilavinimą / neišsilavinimą, charakterį, nereikšmingas neesminės detales, kurios buvo nesusijusios su išdėstytais DABAR faktais.

Raktiniai žodžiai / frazės / šablonai / keywords / skriptas / algoritmas:

“Vaikystės traumos”, “pas tave traumos kažkokios”, “tavo vaikystėj turbūt…”, “………” -> DAUGTAŠKIS / DAUGTAŠKIAI (BŪTINAI), “Matosi, kad pilna nuoskaudų pas tave”, “psichologinės traumos”, “vaikystės nuoskaudos / traumos”, “nelaimingas žmogus” ({kas iš vis yra laimė?}), “Užuojauta” / “Užjaučiu”, “Labai užjaučiu tokius”, “Man tavęs [“nuoširdžiai”] gaila”, “vargšas”, “apgailėtinas”, “tu gal gėjus” / “mažas pimpalas”, “impotentas”, “realiam gyvenime tave per subinę visi turbūt pisa / gaidina”. + {[Viskas kas susiję su “sexual content”]} (“tau neduoda, tu negali pratęst giminės, pas tave problemos seksualinės, tau nestovi” ir t.t.)

4. Psichosociofiziologinis silpnumas → nesaugumo jausmas

Poreikis turėti nuolatinį gynėją. Patinų kiršinimas (1v1 FIGHT), kvietimas “matuotis ragais / b**iais”. Provokacija fiziniam konfliktui (du mušasi – trečias apsaugotas / Dramma [Poker] Triangle).

Raktiniai žodžiai / frazės / šablonai / keywords / skriptas / algoritmas:

“Realybėj tu nesugebėtum nieko” “Aš tau duočiau į galvą” “Tu tik internete toks kietas” “Nesugebėtum muštis” [{o kam muštis apskritai?}] “Tu nieko nesugebi” “Su tavim jokia boba nemiegotų / aš tau neduočiau” “Mano vyras tau į galvą duotų” “Mes su vyru abu žvengiam iš tokių kaip tu” “Mano vyras” “Mes” “Aš pakviesiu savo vyrą” “Nori į galvą gal?” “Tave seniai p**dino turbūt”, “Jeigu sutikčiau tave kur nors kitur tai [“tau kažkas būtų”]” {isterinis grąsinimas}

5. Apsauginė reakcija [“Nevaidink” / “Klounas”]

[Juokas. Teatras.] “Nevaidink” + “Neišsidirbinėkit prašau” + “Tai negali būti rimta” + “Klounas“ + “Jo pasisakymai → kelia juoką.”, “Jūs iš manęs tyčiojatės?” [Koks nors pavadinimas + {fake smile}].

Raktiniai žodžiai / frazės / šablonai / keywords / skriptas / algoritmas:

Juokas, juokdarys, trolis, nejuokinga, jūs gal juokaujat, turbūt juokaujat, personažas, asmenybė, persona, veikėjas, teatras, cirkas, absurdas, spektaklis, aktorius, vaidina, juokingas, šposus mėgsta, bajerius mėgsta, nejuokink žmonių, [chi chi cha cha] / [smailai visokie], “KĄ tu čia nesąmones tauški”, “Jūs gal juokaut????????” “Pas jus gal psichologinės traumos kažkokios?” “Ai davai gal baikim” “Ai tiek to” “ai, gerai viskas…” “nebenoriu daugiau kalbėti” “Nenoriu ginčytis” (todėl ginčijuosi, kadangi “nenoriu”). ‘Jūs galit man rimtai atsakinėti? Aš normaliai klausiu gi, kodėl jūs taip atsakinėjat?”. “Pas jus požiūris nerimtas”, “Jum gal juokinga?”, “Juokus mėgstat”. Jūs kažkoks keistas.

6. Baimių projekcija (+”Kompleksai”)

Vienatvės baimė. Projektavimas į kitus asmenis savo paties baimių ir “kompleksų” {tikroji žodžio “kompleksas” reikšmė yra matematinė / mokslinė / biologinė {pvz.: neuronų junginys / rinkinys. Psichiatrijoje – elgesio modeliai vadinasi → kompleksais [pvz.: neuroninis / nervinis – motorinis kompleksas] [žodis “kompleksas” savaime → neturi nei teigiamos nei neigiamos reikšmės]

Raktiniai žodžiai / frazės / šablonai / keywords / skriptas / algoritmas:

“Vienišas” (“be savo moters”), “Su tavim jokia moteris nenori būti” “tave paliko (“tavo antroji pusė”). “Nesugebi sukurti normalių santykių” (“surasti savo moterį”), “Niekas jo nenori” “Nuskriaudė moterys” “Nuskriaudė” “tave apgavo moteris” (“nuskriaudė”) “Jam papuolė bloga moteris” “tereikia surasti savo žmogų” (“savo moterį”) “Jam su moterimis nesiseka” “Jis negali surasti moters” (“savo moters”) “Neapykanta moterim” “Tai taip ir nerasi savo antros pusės” (“savo moters”), “Su tokiu požiūriu tu neturėsi moters” {“savo moters”} (“ir visą gyvenimą dročinsi arba gal tu p*daras koks).

7. “Mama” / “Tėvas” | “Tėvai” / “Skolingas”

Mama → geriausias draugas” “Mama blogai nepatars” “Mama – tai šventa” “Apie mamą gerai arba nieko” “Apie mano mamą niekas taip nešnekės” “Mamą reikia gerbti” “Tu negerbi savo mamos / tėvų / tu skolingas tėvam / žmonėm / man / kažkam. “Nedėkingas žmogus”

Raktiniai žodžiai / frazės / šablonai / keywords / skriptas / algoritmas:

“O koks tavo ryšys su tavo mama?” “Mama nemylėjo” “Ar myli savo mamą?” “Jei aš būčiau tavo / jo mama tai…” “O tu apie savo mamą irgi taip galvoji?” “Tai tavo mama irgi šliucha?” “su savo mama gali taip kalbėti, o ne su manim”, “Tu apie savo mamą irgi taip kalbi kaip apie [X] ?” “Tave mama nuskriaudė” “O tavo mama…” “Kaip jo mamai turėjo būti sunku tokį užauginti…” (daugtaškis būtinai) “O tu turi mamą?” “Kaip tokį reikėjo užauginti?” “Kas per mama pas jį turėjo būt…” “Nenorėčiau, kad man toks gimtų” [ne “neapykanta” kartais? :)] “Tave pagimdė mama” “Tave pagimdė moteris” “Tu turėtum būti dėkingas / skolingas” ir t.t. Mama mama mama… “vyrai irgi nori vaikų / šeimos” “tave tėvai nuskriaudė” “tai tavo tėvas irgi tada reiškias…” “Tu negerbi savo tėvų” “Pagarba” “Šeima” “Mes visi” “Tavęs vaikystėj nemylėjo” “Tave traumavo / Tu patyrei smurtą [“SMURTAS“] “artimoje aplinkoje“. Nėra nieko artimiau negu [X]

Specialios paskirties, ypatingos misijos tinklapis, skirtas Arklio Zalupai platinti ir pritraukti Arklio Zalūpos gerbėjus + gerą Aurą [Arklio Zalūpos straipsnis] ir Arklio Zalūpos idėja + Arklio Zalūpos filosofija [Arklio Zalūpos parašas] su Arklio Zalūpos antspaudu ir E. Arklio Zalūpos autentifikacine autorizaciją [Arklio Zalūpos rekvizitai] [Balta arklio zalupa arklio zalupos šriftu arklio zalupos dydžio ir arklio zalūpos dizainu bei arklio zalūpos koncentracija] [Išversta iš Arklio zalūpos, kuri buvo išimta iš arklio zalūpos kaklaraiščio marškinių. Arklys, arklio zalupa, horse, arkliai, gyvūnai, teisės, zalupa, generacija, rezonacija, konstitucija, rezonavimas. Daiktai, technika, kūryba, remontas, taisymas, gramatika, rašyba, tekstas, muzika, knyga, filmai. Automobilis, namas, šeima, vaikai, psichologija, vertybės, santuoka, santykiai, meilė, romantika. Svajonės, moterų pasaulyje, moteris, vyras, valkata, benamis, konteineris, tualetas, savartynas, svalkė, šrotas, gaikė. Betono gabalas, matinė matrica, arklys baltas, vienaragis, rožinis gaidys, mėlynas delfino gabalas, asilo pridurkas, karbiuracija, gavno, šūdas, tulikas, unitazas, maitinimo blokas. Kavos puodelis, žaisti, sportas, krepšinis, kertinis taškas, filosofija, matematika, urodas, pultelio išmata, laido keitimas, pigiau, greičiau, maloniau, skubiai ir gerai, nebrangiai. Motyvacija, gėris, spalvinga, adekvatus, laimingas, pozityvus dalykas Kaip gyventi, kaip rasti merginą, kur pigiau nusipirkti, kaip sutvarkyti, kaip suremontuoti. Ar verta ką nors daryti, kaip mokėti, kur eiti, ką daryti, kiek kainuoja, kodėl viskas taip kaip turi būti, kas per gaidys, kodėl, kur ir kaip taip gali būti apskritai. Gyvenimas gali reikia nes kadangi noriu ir būtina, privaloma, pigiau greičiau ir skubiai, kokybiškas tinklapis. Geras tinklapis, geras meistras, geri meistrai, geras tualetinis popierius, parduotuvė, prekės, internetas.

Tinklapis, mašina, žaislai, vaikas, šuo, katinas, tapetai, kėdė, stalas, muzika, gaid, telefonas, kompiuteris. Elektronika, prietaisai, technika, super, market, ekspertai, psichologai, gydytojai, technikai, moliuskai, žuvis, duona, lgbt. Neįmanoma, negaliu, galiu, noriu, pica, valgis, maistas, algis, lašiša. Homo sovietikus, garažas, telegram, marka, dziundzė, pituchas, gaidys, lašara, kosmosas, chuinia. Meistras, technikas, pelė, taisykla, laidas, kabelis, varža, rezistorius, menas, gaidžiai, parašiutas, lėktuvas, dangus, žemė, vanduo, arklio vanduo, izopropilo alkoholis. Mama, tėtis, dukra, sūnus, visuomenė, valstybė, žinios, harmonija, dinozaurai, žirafa, lama, karbiuratorius, katalizatorius, atvyksta, koncertas, renginys, opera, baletas, teatras, spektaklis, vaikiškas, motina, močiutė, senelis, močiutė, senelis, klaviatūra, kompas, medus, žirklės, barzdaskutė, kirpykla, šukuosena, tepalai, tepalas, kosmetika. Mokslai, egzaminas, studentai, pasaka, knyga, skaitovas, skaitytojas, džiugu, puiku, nuostabu, fantastiška, tobula, nuostabu, gražu, gerai, Ačiū, laba diena, sveiki, viso gero, geros dienos, iki, rimi, parduoti, kvaila, gera, malonu, juokinga. Humoras, prikolai, vasara, pavasaris, žiema, visursai, bakterijos, vaistai, tabakas, alkoholis, alus, vynas, degtinė, šnapsas, girtas, alkoholis, patalpos, nuoma, geranoriškas, atviras, paprastas, smagus, šypsotis, veidas, kojos, rankos, nugara, galva. Sveikata, sportas, filmai, gamta, grožis, pasaka, ateities, kebabai, bulvytės, mėsainis, valgis, restoranai, musmirė, grybai, suvalgyti, prieskoniai, loterija, higiena, skalbiniai, buitinė technika, valdovas, vadas, kasininkas, direktorius, višta, prezervatyvai, laužtuvas, skutimosi peiliukai, putos, varnalėša, lašišos ungurys, sprandinė, kiaulės mėsa, kepsnys. Morka, svogūnai, pomidorai, agurkai, grikiai, ryžiai, pienas, grietinė, slavikas, majonezas, acetonas, matinė matrica, blizgi kalė, zombis, vatnikas, lochas, daunas, debilas, pydaras. Urodas, vaikai, malonė, skalbti, plauti, darbas, vaikai, grafikas, privaloma, prievolė, pareiga, atsakomybė, laidotuvės, santuoka, vestuvės, krikštynos, zalupa, žiedas, papuošalai, gėlės, vazonai, puokštė, dovana. Arklio Zalupa approved, sponsored, zaluped ir t.t. Meistras 910.lt Vilniuje #BDBDBD