Sveikiname, Jūs esate visiškas De**las, D**nas ir D***ajobas (3D). Kadangi buvo absoliučiai aiškiai ir visiškai suprantamai pasakyta bei parašyta daugiau negu tūkstantį kartų ko nedaryti, bet jūs ėmėte ir savo noru tai padarėte, nes galvojote, kad čia kažkoks “prikolas” (bajeris, juokelis, pokštas) kaip ir su kelių eismo taisyklėm.

Rekomenduojame džiaugtis ir itin ypatingai save pasveikinti dar kartą, kadangi čia, viso labo – virtualus testas (realių gyvenimo atvejų simuliacija). Kitą kartą – galite gauti baudą (geriausiu atveju), susižaloti, ką nors sužaloti, gauti ligą, traumą ar kitą nepageidaujamą efektą ir / arba rezultatą (vidutinės sėkmės atveju), arba tai gali būti paskutinis atvejis Jūsų gyvenime.

Kartais gyvenime viskas ko užtenka – tai tik vienas neatsargus (arba atsargus) judesys, vienas neatsargus / atsargus žingsnis ir / arba vienas, koks nors, negeras, protu nesuvokiamas sprendimas (pasirinkimas) savanoriškas.

Būkite atsargūs. Stenkitės nebūti D**ilais, D**nais ir / arba visiškais D***ajobais, o taip pat ir i*bicilais, degene*atais bei protiškai atsilikusiomis nuo*isomis be jokio kritinio, loginio, analitinio, kūrybinio ar kitokio, sveiku protu paremto mąstymo bei sveiko humoro jausmo.

Gyvenkite protingai. Neskubėkite. Nerėkite kaip idiotas, nelaužykite daiktų ir dalykų be reikalo. Elkitės atsargiai ir apdairiai. Nep*iskite sau bei vieni kitiem proto ir smegenų. Pi*ti gyvenime reikia – visai kitus dalykus. Ne protą.

Trumpa smegenų naudojimo instrukcija, jeigu vis tik norite gyventi kaip tai geriau:

Skubėti – negalima. Naudoti smegenis – patartina, rekomenduojama ir netgi → būtina, jeigu norite saugiai, lengvai, ilgai, be vargo, ramiai, gražiai, įdomiai bei kokybiškai gyventi ir džiaugtis nuostabiais dalykais, geromis nepaprastomis akimirkomis ir šituo nuostabiu, kokybišku, tobulu gyvenimu, kuris visada buvo, yra ir visada bus teisingas, nes kitoks ir būti – negali.

Smegenis naudoju nuo 1991.03.19

Visiems rekomenduoju.

Neskubėkite. Įjunkite smegenis. Skaityke kas parašyta. Darykite viską tiesiai ir konkrečiai. Kalbėkite konkrečiai. Išsiaiškinkite ko jūs norite iš savo to jobano gyvenimo. Nebūkite L*chais ir L*šarom. Išmokite skaityti, išmokite kalbėti, išmokite tvarkyti š*dą paskui save ir kitus. Išmokite sutvarkyti š*dą. Išmokite nuleisti š*dą į unitazą paskui save. Išmokite ne*šikti visur kur tik papuola ir nekomentuoti kiekvieno šūdo kur tik įmanoma bei nesiskųsti kiekvienu šūdu savo apgailėtiname, paties susikurtame gyvenime.

Pataisykite siurblį, pataisykite mašiną, sutvarkykite savo namuose elektroniką ir / arba kitus prietaisus savo gyvenime. Susitvarkykite savo sn*kį galų gale. Išdulkinkite ką nors dulkinamo, pilnametiško ir / arba legalaus. Paglostykite kačiuką, išsiplaukite galvą, kojas, rankas, b*bį, pi*dą, burną, susitvarkykite dantis, skrandį, nusiskuskite savo j**alniką (“veidą”)

Pasiklokite lovą. Nupieškite tiesiai bent vieną liniją šiame pasaulyje ir tik tada – p*skite žmonėm protą kaip reikia teisingai gyventi, dirbti, programuoti, kalbėti, šnekėti, judėti, kvėpuoti, galvoti, elgtis, egzistuoti, rašyti, dainuoti, groti, braižyti, skraidyti, vairuoti, skaičiuoti, tvarkyti, galvoti, taisyti, remontuoti, gydyti ir kurti.

Na, o jeigu tavo lova vis dar nepaklota, o s*ukyje ir smegenyse vis dar yra ką tvarkyti – skaitykite iš naujo pagal šitą nuorodą arba eikite kloti savo jobaną supistą lovą nepisę žmonėm smegenų kaip dirbti savo jobaną darbą ir kaip gyventi savo supistą b*et jobaną gyvenimą n***ui.

– Meistras.

Po šia pastraipa yra dvi nuorodos. Viena iš jų gali sugadinti tau gyvenimą ir suluošinti tavo galvą. Kita – garantuoja saugumą ir apsaugos tave nuo betkokios rizikos. Paspaudęs raudoną – niekuomet nebegalėsi grįžti atgal ir niekas nebebus taip kaip buvo. Paspaudęs mėlyną – galėsi saugiai likti ten kur esi ir gyventi toliau taip kaip gyvenai visą gyvenimą.